Відбулася гостинна зустріч міського голови з дітками м. Волновахи.

Великдень у Луцьку зустрічали 69 дітей та 11 дорослих з міста Волноваха Донецької області. У місто Луцьк вони приїхали ще 8 квітня, і за цей час уже встигли поспілкуватися зі своїми луцькими однолітками, оглянути Старе місто та Луцький замок, взяти участь у майстер-класі з писанкарства, поспілкуватися з митрополитом Луцьким і Волинським Михаїлом та оглянути Свято-Троїцький кафедральний собор тощо. Перебуватимуть юні волновасьці в обласному центрі Волині до 15 квітня. У ці дні на них очікує ще більш насичена та цікава програма.
А  11 квітня з дітками з Волновахи та їхніми супроводжуючими зустрівся Луцький міський голова Микола Романюк. Участь у заході взяли також народний депутат України Дмитро Лубінець, заступник міського голови, керуючий справами виконкому Юрій Вербич, депутат міської ради Валерій Бондарук та начальник управління освіти Олег Гребенюк.
Микола Ярославович Романюк привітав дітей та зауважив, що для гостей з Волновахи підготували багато цікавих заходів, аби вони більше дізналися про західний край і традиції. “Завтра ми всі відзначатимемо велике християнське свято — Воскресіння Христове. Перебуваючи у Луцьку, ви усі зможете побачити, як у нас святкують його. Україна - велика, багатогранна і кожен регіон має свої особливості відзначення Великодня. У Луцьку буде багато цікавих заходів з цієї нагоди. Ви зможете порівняти наші звичаї і ваші. Сьогодні ви уже вчилися писати писанки, які заберете з собою додому і покажете рідним”, - зазначив міський голова. 
Також Микола Романюк відзначив, що завдяки народному депутату Дмитру Лубінцю розпочалася співпраця Луцька і Волновахи. “Між нашими містами підписано Меморандум про співробітництво. Нам необхідно усім більше спілкуватися, об'єднуватися, адже Україна - єдина. Необхідно її берегти, вона прекрасна і ми її нікому не віддамо та захищатимемо до останньої краплі крові, як це робили наші прадіди”, - сказав він.
Міський голова привітав присутніх з Великоднем, побажав здоров'я, удачі, здійснення мрій та миру в Україні.
Крім того, Микола Романюк подякував родинам, які взяли на проживання до себе дітей з Волновахи та усім відповідальним особам за організацію прийому і перебування гостей у Луцьку.
Звернувся до присутніх й народний депутат Дмитро Лубінець, який висловив слова вдячності міському голові Миколі Романюку за підписання Меморандуму про співробітництво з Волновахою і нинішній прийом дітей з цього міста. За його словами, це лише перші кроки у нашій співпраці. “Необхідно об'єднуватися всім українцям, а такі візити цьому сприяють. Діти отримають масу вражень, познайомляться з вашими традиціями”, - зауважив він.
Дмитро Лубінець закликав дітей, коли вони повернуться додому, розповісти друзям та рідним про те, як на Волині живуть люди. “Ви розкажете, що тут спокійно ставляться до російськомовних людей. Я часто до цього бував у Луцьку, завжди розмовляв російською і ніколи не відчував до себе ворожого ставлення. На сході теж люблять Україну, шанують національні традиції. Ми разом маємо захищати країну”, - наголосив народний депутат.
Подякувала міському голові Миколі Романюку за гарний прийом й керівник делегації з Волновахи Ольга Вистороп. Вона наголосила, що у них склалися дуже гарні та позитивні враження про перебування у гостях в привітному місті Луцьку.
Після вітальних слів міський голова Микола Романюк та народний депутат України Дмитро Лубінець подарували дітям та їх супроводжуючим Великодні кошики, у які поклали паску, крашанки, ковбасу, сир, печене м'ясо, сік, печиво та солодощі.