Давайте приєднаємося до міста - побратима!

Як повідомлено на офіційному сайті Луцької міської ради, 24 квітня у цьому місті – побратимі буде проведено акцію «Зробимо Луцьк чистим», мета якої – виховання відповідального ставлення громадян до довкілля. Захід стане частиною всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою! – 2015», яка, в свою чергу, є частиною всесвітнього руху «Lets Do it World», що об’єднав 11 мільйонів людей в 112 країнах для того, щоб піклуватися про екологію нашої планети. Це щорічна одноденна всеукраїнська соціальна – екологічна акція з прибиранням та благоустрою засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку. У її рамках всі небайдужі лучани, незалежно від статусу і роду діяльності, прибиратимуть забруднені зони свого міста.
Тож, може, і ми, волновасці. Приєднаємося до них у цьому? Чи ми любимо своє місто (просто потопаюче у нашому з вами – а в чиєму ж іще? – смітті) менше, ніж волиняни – своє?..
Міська рада закликає всіх мешканців Волновахи 24 квітня вийти на наші вулиці і в сквери і довести, що ми теж не байдужі , що вміємо не тільки бруднити, а й прибирати.
Давайте разом робити місто кращим!

 

Міський голова                                                                                    С.В.Демченко