ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення регуляторного актупроекту рішення виконавчого комітету Волноваської міської ради « Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд на території м.Волноваха для здійснення підприємницької діяльності»

Опубликовано: 13 Апрель 2017
Последнее изменение Четверг, 04 Май 2017 13:31

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення регуляторного актупроекту рішення виконавчого комітету Волноваської міської ради « Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд на території м.Волноваха для здійснення підприємницької діяльності»


          Відповідно до  Закону України від 11.09.2003 року  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань оприлюднюється проект рішення виконавчого комітету Волноваської міської ради«Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд на території м.Волноваха для здійснення підприємницької діяльності»Розробник -  юридичний відділ та відділ архітектури та землевпорядкування міської ради.

 Проект рішення спрямований на забезпечення дотримання Закону України «Про благоустрій населених пунктів», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності» та поповнення місцевого бюджету;

-   встановлення чітких правил участі суб’єктів господарювання у здійсненні заходів з благоустрою;

- забезпечення прозорості та відкритого механізму розміщення тимчасових споруд на умовах пайової участі.

          Підставою для розробки даного проекту рішення  є Закони України  «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності».

            Проект рішення разом із аналізом регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Волноваської міської ради www.volngors.in.ua в розділі «Нормативні акти» - «Регуляторні акти».

З текстом проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись також в холі на стенді міської ради за адресою: м. Волноваха, вул. Центральна,88  (2 поверх) або в каб. № 3.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить один місяць з дня його оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту просимо надавати у письмовій формі за адресою: вул. Центральна,88Волноваська міська рада, м. Волноваха, 85700, або на  e-mail: volngors@ukr.net.

Начальник юридичного відділу Н.В.Ландар

Начальник відділу архітектури та землевпорядкування            Н. Г. Екзархо