Відкриття залу для кікбоксинга!

Опубликовано: 14 Апрель 2017

Відкриття залу для кікбоксинга!

   13 квітня 2017 року відбулось відкриття нового залу для занять кікбоксингом. Волноваська міська рада спробувала створити  якнайкращі  умови для тренувань. Адже всі ми добре розуміємо, що для звершення неймовірних висот у спорті потрібні якісні умови!

   Подивитись на це маленьке свято прийшло багато людей. Серед запрошених почесних гостей був заступник міської ради Ісміханов Ігор Сейдумович, голова райдержадміністрації Баранник Олександр Леонідович та заступник голови районної ради Демченко Сергій Володимирович . Вони привітали всіх та побажали надалі продовжувати домагатися своїх цілей.

   Слова подяки висловив тренер секції кікбоксинга Роман Олексійович Карпачов та представник від батьків дітей, які займаються! Було дуже приємно чути такі теплі та щирі слова.

   Перерізали стрічку перед рингом діти разом з Сергієм Володимировичем та Романом Олексійовичем. Дуже хочеться відзначити, що ринг який подарувала Волноваська міська рада, перший в нашому районі.

    Найголовніше, що всі побачили, це велика кількість дітей, які займаються спортом. Вже змалку це сильні фізично та морально люди. Це наше майбутнє! Це наша гордість!

20170413 140601

20170413 141520