Святкування Вербної неділі

Опубликовано: 11 Апрель 2017

 9 квітня 2017 року, у Волноваському творчому  центру молоді, вперше  відбулося святкування Вербної неділі(останньої неділі перед святом Пасхи) – «Котилася писаночка».

На свято до центру прийшли сповістити, що увесь хрещений люд готується до найкращого свята – Великодня - керівництво міста та району, священнослужителі. Вже не одноразово завітали до нас гості з міста-побратима Луцька, святі отці з Волновахи, Волині, Дніпра разом із семінаристами Дніпровської духовної семінарії.

Народний театр малих форм «Радуга», вокальний ансамбль «Чудеса»  ВТЦМ продемонстрували гостям інтерактивну театралізацію обрядового дійства вербної неділі, яке супроводжувалося піснями та танцями.

До початку свята діти центру побували на майстер класі з розпису писанок, які були передані до участі у благодійній акції Книги рекордів України.

З привітальними словами до усіх присутніх звернулися:

$1-         Секретар Волноваської міської ради – Тетяна Євгенівна Гукай;

$1-         Голова Волноваської районної державної адміністрації – Олександр Леонідович Баранник

$1-         Благочинний Волноваського округу, мітрофорний протоієрей – отець Геннадій Акользін

$1-         Добрий друг нашого міста, заступник керівника благодійного фонду «Волинь 2014» - Ігор Володимирович Лещенко

$1-         Священик храму собору Волинських святих  в місті Волноваха – отець Макарій

$1-         Отець Даніїл з семінаристами Дніпровської духовної семінарії.

Окрім теплих слів наші друзі привезли й подарунки, які отримав кожний присутній на святі – це пасочки та сувенірні  набори.

Особливо приємним подарунком стала загальна молитва, яку провели священик храму собору Волинських святих  в місті Волноваха – отець Макарій та отець Даніїл з семінаристами Дніпровської духовної семінарії.

Добра справа – добрий початок доручення юних мешканців міста до християнських традицій, що ще раз доводить, що Схід та Захід – РАЗОМ!

20170409 135607