«Узагальнення роботи Докучаєвського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану ГТУЮ у Донецькій області за І півріччя 2017 року

Опубликовано: 05 Июль 2017

«Узагальнення роботи Докучаєвського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану ГТУЮ у Донецькій області за І півріччя 2017 року

           Докучаєвський МВДРАЦС ГТУЮ у Донецькій області розпочав свою роботу на підконтрольній українській владі території з листопада 2016 року. Змінено юридичну адресу відділу, а саме вул.. Центральна, буд.43, м. Волноваха, та отримано доступ до Державного Реєстру актів цивільного стану громадян.

            За підсумками І півріччя 2017 року загальна кількість зареєстрованих актових записів складає 458, у тому числі:

-          про народження – 144;

-          про смерть – 216;

-          про шлюб – 35;

-          про розірвання шлюбу – 4;

а також поновлені актові записи, а саме:

- шлюб – 5;

- Народження – 22;

- Смерть – 32.

Видано витягів з Державного реєстру :

-          безоплатні – 602

-          платні – 55 на суму – 4015 грн.

Відповідно до частини  третьої статті 20 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» відділом отримано кошти за надання платних послуг в розмірі 14 774,19 грн., державне мито стягнуто на суму – 170,51 грн.

Реєстрація народження та смерті здійснюється на підставі рішень судів. Для державної реєстрації шлюбу приймаються документи від громадян незалежно від місце проживання. Кожного дня громадяни звертаються за видачею витягів з Державного реєстру та повторних свідоцтв. За звітний період працівниками відділу було надано більш 600 відповідей на запити Волноваського районного відділу ГУ у Донецькій області Державної міграційної служби України.

Кожний другий і четвертий четвер місяця працівники Докучаєвського МВ ДРАЦС приймають участь у консультуванні громадян в Волноваському бюро правової допомоги. Більша кількість громадян, які звертаються до відділу, мешкають на окупованій території.»

         

                Начальник відділу                                                                                   В.М. Коцан