Легалізація виплати заробітної плати

Опубликовано: 31 Январь 2018

Легалізація виплати заробітної плати

 

Згідно з ухваленим Законом «Про Державний бюджет України на 2018 рік» мінімальна заробітна плата з 01.01.2018 становить 3723 грн. За порушення трудового законодавства роботодавець несе фінансову відповідальність у розмірі 30 мінімальних зарплат за кожного працівника, це 111 690 грн. за наступні порушення: фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору; оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час; виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску.

Шановні роботодавці! Легалізуйте зайнятість населення, відмовтесь від виплати зарплати «в конвертах». Це дозволить зняти соціальну напругу, громадянам отримати реальну соціальну підтримку, а Вам уникнути фінансових санкцій.

Шановні працівники! Пам’ятайте, пенсія нараховується тільки з офіційної заробітної плати. Згода отримувати зарплату «у конвертах» позбавляє соціального захисту. Для реалізації своїх трудових прав та забезпечення належного рівня свого майбутнього Ви повинні вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин через укладання трудового договору. У разі відмови роботодавця, кожен громадянин має право звернутися до компетентних державних органів за захистом своїх конституційних прав (головне управління Держпраці у Донецькій області, телефон (0623) 52-18-59, ел. пошта 05dn@dsp.gov.ua).

Управління ПФУ у Волноваському районі